LDFM33PVR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDFM33PVR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDFM33PVR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
Podatkovni listi: 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDFM33PVR
Številka dela LDFM33PVR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328162 pcs Podatkovni list 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2) Serija -
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16893-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (2x2) Trenutni - Quiescent (Iq) 800µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good