LDF33PT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDF33PT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK
Podatkovni listi: 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDF33PT-TR
Številka dela LDF33PT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233359 pcs Podatkovni list 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-14662-2
LDF33PT-TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A PPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 800µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable, Power Good