LD39115J33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39115J33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39115J33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 150MA 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: LD39115J33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39115J33R
Številka dela LD39115J33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 150MA 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316535 pcs Podatkovni list LD39115J33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.11V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip (0.79x0.79) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UFBGA, FCBGA PSRR 74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-11961-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Tok - Supply (Max) 70µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA