LD39100PU33RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39100PU33RY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39100PU33RY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN
Podatkovni listi: 1.LD39100PU33RY.pdf2.LD39100PU33RY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39100PU33RY
Številka dela LD39100PU33RY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129842 pcs Podatkovni list 1.LD39100PU33RY.pdf2.LD39100PU33RY.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16700-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 6-DFN (3x3) Tok - Supply (Max) 300µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 1A