LD2985BM25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2985BM25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD2985BM25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: LD2985BM25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD2985BM25R
Številka dela LD2985BM25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 459388 pcs Podatkovni list LD2985BM25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.575V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3498-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 4mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA