LD2981CU33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2981CU33TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD2981CU33TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Podatkovni listi: LD2981CU33TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD2981CU33TR
Številka dela LD2981CU33TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319208 pcs Podatkovni list LD2981CU33TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.375V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3483-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 2.6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 100mA