LD2980CM50TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2980CM50TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD2980CM50TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi: LD2980CM50TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD2980CM50TR
Številka dela LD2980CM50TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 496859 pcs Podatkovni list LD2980CM50TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.225V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7783-2
LD2980CM50TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 1.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 50mA