LD29300D2T33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29300D2T33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29300D2T33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A D2PAK
Podatkovni listi: LD29300D2T33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29300D2T33R
Številka dela LD29300D2T33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61448 pcs Podatkovni list LD29300D2T33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 67dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1506-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A D2PAK Tok - Supply (Max) 100mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA Trenutni - izhod 3A