LD1086DT33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086DT33TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086DT33TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Podatkovni listi: LD1086DT33TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086DT33TR
Številka dela LD1086DT33TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257152 pcs Podatkovni list LD1086DT33TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 79dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3446-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -