LD1086D2M33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086D2M33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Podatkovni listi: LD1086D2M33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086D2M33
Številka dela LD1086D2M33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152121 pcs Podatkovni list LD1086D2M33.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 79dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A D2PAK-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1.5A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LD1086
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1086D2M33TR
LD1086D2M33TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Na zalogi: 102051 pcs
Prenesi: LD1086D2M33TR.pdf
RFQ
LD1086D2MTR
LD1086D2MTR
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A D2PAK
Na zalogi: 228532 pcs
Prenesi: LD1086D2MTR.pdf
RFQ
LD1086BDTTR
LD1086BDTTR
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A DPAK
Prenesi: LD1086BDTTR.pdf
LD1086D2M
LD1086D2M
Opis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A D2PAK-3