LCP02-150B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCP02-150B1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 30A 8SOIC
Podatkovni listi: LCP02-150B1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCP02-150B1
Številka dela LCP02-150B1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 30A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58286 pcs Podatkovni list LCP02-150B1.pdf
Stanje napetosti - izklop - Voltage - Breakover -
Serija LCP Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 497-2558-5
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Tok - držite (Ih) 150mA