LCDP1511DRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LCDP1511DRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCDP1511DRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 15A 8SO
Podatkovni listi: LCDP1511DRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCDP1511DRL
Številka dela LCDP1511DRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 15A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122676 pcs Podatkovni list LCDP1511DRL.pdf
Stanje napetosti - izklop - Voltage - Breakover -
Serija LCP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 200pF