L78L10ACZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L10ACZ-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: L78L10ACZ-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L10ACZ-TR
Številka dela L78L10ACZ-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394713 pcs Podatkovni list L78L10ACZ-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 45dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 5.5mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -