L6390DTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6390DTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DRIVER HV HI/LOW SIDE 16SO
Podatkovni listi: L6390DTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6390DTR
Številka dela L6390DTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DRIVER HV HI/LOW SIDE 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46367 pcs Podatkovni list L6390DTR.pdf
Napetost - oskrba 12.5 V ~ 20 V Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 75ns, 35ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 497-8321-1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Logična napetost - VIL, VIH 1.1V, 1.9V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 600V Vrsta vrat IGBT, N-Channel MOSFET
Pogonska konfiguracija Half-Bridge natančen opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-SO
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 290mA, 430mA Vrsta kanala Independent