L4987CPT33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4987CPT33TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 200MA PPAK
Podatkovni listi: L4987CPT33TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4987CPT33TR
Številka dela L4987CPT33TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131519 pcs Podatkovni list L4987CPT33TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 60dB)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA PPAK
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije -