L4931CDT120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931CDT120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931CDT120
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 250MA DPAK
Podatkovni listi: L4931CDT120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4931CDT120
Številka dela L4931CDT120 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 250MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186080 pcs Podatkovni list L4931CDT120.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA DPAK
Tok - Supply (Max) 7mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1.6mA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije -