L4931CD27-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931CD27-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931CD27-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 250MA 8SO
Podatkovni listi: L4931CD27-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L4931CD27-TR
Številka dela L4931CD27-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.7V 250MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3960 pcs Podatkovni list L4931CD27-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 74dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 250mA 8-SO
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije -