L4931ABPT25TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931ABPT25TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 250MA PPAK
Podatkovni listi: L4931ABPT25TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4931ABPT25TR
Številka dela L4931ABPT25TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150219 pcs Podatkovni list L4931ABPT25TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 75dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1163-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA PPAK Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L4931AB
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4931ABDT50-TR
L4931ABDT50-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 5V 250MA DPAK
Na zalogi: 253098 pcs
Prenesi: L4931ABDT50-TR.pdf
RFQ
L4931ABPT80
L4931ABPT80
Opis: IC REG LINEAR 8V 250MA PPAK
Na zalogi: 129953 pcs
Prenesi: L4931ABPT80.pdf
RFQ
L4931ABPT25
L4931ABPT25
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 250MA PPAK