L4931ABDT35TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABDT35TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931ABDT35TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.5V 250MA DPAK
Podatkovni listi: L4931ABDT35TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4931ABDT35TR
Številka dela L4931ABDT35TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.5V 250MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253086 pcs Podatkovni list L4931ABDT35TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7760-2
L4931ABDT35TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 250mA DPAK Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 250mA