L4931ABD35-TRY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABD35-TRY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931ABD35-TRY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.5V 250MA 8SO
Podatkovni listi: L4931ABD35-TRY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L4931ABD35-TRY
Številka dela L4931ABD35-TRY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.5V 250MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6842 pcs Podatkovni list L4931ABD35-TRY.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.82V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 250mA 8-SO
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije -