L4931ABD120TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4931ABD120TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931ABD120TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Podatkovni listi: L4931ABD120TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4931ABD120TR
Številka dela L4931ABD120TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254872 pcs Podatkovni list L4931ABD120TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1153-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO Tok - Supply (Max) 7mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1.6mA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L4931AB
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4902A
L4902A
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG BCK 5V 0.3A DL 7HEPTAWATT