KF33BDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KF33BDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KF33BDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Podatkovni listi: KF33BDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KF33BDT-TR
Številka dela KF33BDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252391 pcs Podatkovni list KF33BDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1148-2
KF33BDTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 500mA