KF25BD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
KF25BD-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KF25BD-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SO
Podatkovni listi: KF25BD-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KF25BD-TR
Številka dela KF25BD-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215688 pcs Podatkovni list KF25BD-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7756-2
KF25BD-TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SO Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 500mA