ITA6V5B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ITA6V5B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ITA6V5B1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC
Podatkovni listi: ITA6V5B1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ITA6V5B1
Številka dela ITA6V5B1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54940 pcs Podatkovni list ITA6V5B1.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.5V Voltage - Breakover 5
Napetost - razčlenitev (min) 5V Napetost - razčlenitev 8-SOIC
Tip Zener Serija ITA, TRANSIL™
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 300W Power - Peak Pulse 25A (8/20µs)
Polarizacija 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-15722-5
ITA6V5B1-ND
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca ITA6V5B1
Opis TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12V
Zmogljivost @ Pogostost 750pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No