ITA18B1RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ITA18B1RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ITA18B1RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 15V 28V 8SOIC
Podatkovni listi: ITA18B1RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ITA18B1RL
Številka dela ITA18B1RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 15V 28V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39303 pcs Podatkovni list ITA18B1RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28V
Napetost - razčlenitev (min) 18V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija ITA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 497-3405-1 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 350pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 5