HSP051-4N10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
HSP051-4N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSP051-4N10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5V 10V 10UQFN
Podatkovni listi: HSP051-4N10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSP051-4N10
Številka dela HSP051-4N10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5V 10V 10UQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 670424 pcs Podatkovni list HSP051-4N10.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10V
Napetost - razčlenitev (min) 4.5V Enosmerni kanali 4
Tip Steering (Rail to Rail) Paket naprave za dobavitelja 10-uQFN (1.9x1)
Serija HSP Zaščita električnega voda Yes
Power - Peak Pulse - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-XFDFN Druga imena 497-15060-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 0.4pF @ 200MHz ~ 2.5GHz
Aplikacije HDMI
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HSP061-4F4
HSP061-4F4
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 3V 18V 6FLIPCHIP