GS-R24FV0001.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R24FV0001.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GS-R24FV0001.8
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
312 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GS-R24FV0001.8
Številka dela GS-R24FV0001.8 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14181 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 1.235 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (maks.) 35V
Voltage - Dropout (tipičen) 16V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Serija GS-R24FP
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial)
Polarizacija 10-SIP Module Izhodna konfiguracija 1
Druga imena 497-8256 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca GS-R24FV0001.8 Uredba o vrsticah 83%
Lastnosti - Igralni zatiči 1.8A
Razširjen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Opis CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP