FERD40M45CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD40M45CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD40M45CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB
Podatkovni listi: 1.FERD40M45CT.pdf2.FERD40M45CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD40M45CT
Številka dela FERD40M45CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55322 pcs Podatkovni list 1.FERD40M45CT.pdf2.FERD40M45CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-14548-5
FERD40M45CT-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 650µA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A