EVL185W-LEDTV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL185W-LEDTV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EVL185W-LEDTV
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 410 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EVL185W-LEDTV
Številka dela EVL185W-LEDTV Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DEMO BOARD VIPER27L L6564 L6599A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 5V, 12V, 24V, 130V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Uporabljena IC / del L6564, L6599A, VIPer27 Priložena vsebina Board(s)
Serija VIPER™ Topologija regulatorja -
Moč - izhod 185W Izhodi in tipi 4, Isolated
Druga imena 497-11255
EVL185WLEDTV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen Power Supply with PFC Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - izhod 4A, 2A, 2A, 620mA Vrsta plošče Fully Populated