ESDCAN24-2BLY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDCAN24-2BLY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDCAN24-2BLY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 40V SOT23-3
Podatkovni listi: ESDCAN24-2BLY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDCAN24-2BLY
Številka dela ESDCAN24-2BLY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 40V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223827 pcs Podatkovni list ESDCAN24-2BLY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 26.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija Automotive, AEC-Q101, ESDCAY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 230W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 497-13262-6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 2