ESDAVLC12-1BV2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDAVLC12-1BV2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDAVLC12-1BV2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 10.5V 20V ST01005
Podatkovni listi: ESDAVLC12-1BV2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDAVLC12-1BV2
Številka dela ESDAVLC12-1BV2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 10.5V 20V ST01005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1773483 pcs Podatkovni list ESDAVLC12-1BV2.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 20V
Napetost - razčlenitev (min) 12V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja ST01005 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 497-15491-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 7pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1