EMIF02-1003M6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF02-1003M6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC EMI FILTER 2LINE 6-MICRO QFN
Podatkovni listi: EMIF02-1003M6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF02-1003M6
Številka dela EMIF02-1003M6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC EMI FILTER 2LINE 6-MICRO QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 559911 pcs Podatkovni list EMIF02-1003M6.pdf
Vrednosti R = 100 Ohms, C = 30pF Tip Low Pass
Tehnologija RC (Pi) Velikost / dimenzija 0.057" L x 0.039" W (1.45mm x 1.00mm)
Serija EMIF Odpornost - Kanal (Ohm) 100
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UFDFN
Druga imena 497-7739-2
EMIF02-1003M6-ND
EMIF021003M6
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 2 Tip montaže Surface Mount
Višina 0.024" (0.60mm) Filtriranje 2nd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 100 Ohms, C = 30pF 6-UFDFN
Frekvenca Center / Cutoff 900MHz (Cutoff) Znižanje vrednosti 26dB @ 900MHz