DK900-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DK900-220
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka KIT DEV FOR PSD9XX FLASH 220V
Podatkovni listi: DK900-220.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 831 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DK900-220
Številka dela DK900-220 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis KIT DEV FOR PSD9XX FLASH 220V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 831 pcs Podatkovni list DK900-220.pdf
Uporabljena IC / del PSD9xx Tip Memory
Priložena vsebina Board(s), Cable(s), Power Supply Serija -
Sekundarni atributi - Primarni atributi -
Funkcija Flash Embedded -
natančen opis PSD9xx Flash Memory Evaluation Board
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DK959
DK959
Proizvajalci: C-Ton Industries
Opis: PROCESS METER 0-10VDC LCD PNL MT
Na zalogi: 1447 pcs
Prenesi: DK959.pdf
RFQ
DK900-HC11-110
DK900-HC11-110
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: KIT DEV PSD FOR 68HC11 110V
Na zalogi: 949 pcs
Prenesi: DK900-HC11-110.pdf
RFQ
DK957BP
DK957BP
Proizvajalci: C-Ton Industries
Opis: PROCESS METER 4-20MA LCD PNL MT
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: DK957BP.pdf
DK952A
DK952A
Opis: VOLTMETER 2VDC LED PANEL MOUNT
Prenesi: DK952A.pdf
DK957A
DK957A
Opis: PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
Prenesi: DK957A.pdf
DK953A
DK953A
Opis: VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT