DDSL01-030SL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DDSL01-030SL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDSL01-030SL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30V SOT23-3
Podatkovni listi: DDSL01-030SL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDSL01-030SL
Številka dela DDSL01-030SL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168244 pcs Podatkovni list DDSL01-030SL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Steering (Rail to Rail) Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija DSL Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 497-10890-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela DDSL01 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DDS002
DDS002
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA