DATALOG-M24LR-A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DATALOG-M24LR-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DATALOG-M24LR-A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DATALOGGER REF FOR M24LR64-R
Podatkovni listi: 1.DATALOG-M24LR-A.pdf2.DATALOG-M24LR-A.pdf3.DATALOG-M24LR-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DATALOG-M24LR-A
Številka dela DATALOG-M24LR-A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DATALOGGER REF FOR M24LR64-R Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Datalogger Priložena vsebina Board(s)
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 13.56MHz
Za uporabo s / sorodnimi izdelki M24LR-64-R
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAT72415
DAT72415
Proizvajalci: Cynergy3
Opis: RELAY REED SPST-NO 2A 24V