D45H11FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
D45H11FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D45H11FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANS PNP 80V 10A TO-220FP
Podatkovni listi: D45H11FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D45H11FP
Številka dela D45H11FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANS PNP 80V 10A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79659 pcs Podatkovni list D45H11FP.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1V @ 400mA, 8A
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija - Moč - maks 36W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-12486-5
D45H11FP-ND
delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod -
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 10A 36W Through Hole TO-220FP DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 40 @ 4A, 1V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 10µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 10A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D45H11
D45H11
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP 80V 10A TO-220
Na zalogi: 90854 pcs
Prenesi: D45H11.pdf
RFQ
D45H8
D45H8
Proizvajalci: Fairchild/ON Semiconductor
Opis: TRANS PNP 60V 8A TO-220
Na zalogi: 83463 pcs
Prenesi: D45H8.pdf
RFQ
D45C12G
D45C12G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANS PNP 80V 4A TO-220AB
Prenesi: D45C12G.pdf
Opis: TRANS PNP 60V 10A TO-220
Prenesi: D45H8.pdf
Opis: TRANS PNP 80V 10A TO220AB
Prenesi: D45H11.pdf
D45C8
D45C8
Opis: TRANS PNP 60V 4A TO-220
Prenesi: D45C8.pdf
D45H11G
D45H11G
Proizvajalci: ON Semiconductor
Prenesi: D45H11G.pdf
D45C12
D45C12
Prenesi: D45C12.pdf
D45H5
D45H5
Opis: TRANS PNP 45V 10A TO-220
Prenesi: D45H5.pdf
Opis: TRANS PNP 80V 10A TO-220
Opis: TRANS PNP 60V 10A TO220AB
D45H2A
D45H2A
Opis: TRANS PNP 30V 8A TO-220
Prenesi: D45H2A.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%