BZW50-180
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-180 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW50-180
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 180V 410V R-6
Podatkovni listi: BZW50-180.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW50-180
Številka dela BZW50-180 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 180V 410V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37275 pcs Podatkovni list BZW50-180.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 180V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 410V
Napetost - razčlenitev (min) 200V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja R-6
Serija BZW50, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer R6, Axial Druga imena 497-6628-1
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 1500pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela BZW50 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW50-27B
BZW50-27B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 27V 62V R-6
Na zalogi: 47124 pcs
Prenesi: BZW50-27B.pdf
RFQ
BZW50-18
BZW50-18
Opis: TVS DIODE 18V 41.5V R-6
Na zalogi: 44608 pcs
Prenesi: BZW50-18.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 150V 343V R-6
Prenesi: BZW50-150B.pdf
Opis: TVS DIODE 15V 35V R-6
BZW50-180B
BZW50-180B
Opis: TVS DIODE 180V 410V R-6
Prenesi: BZW50-180B.pdf
Opis: TVS DIODE 22V 51V R-6
Opis: TVS DIODE 150VWM 343VC R6
Prenesi: BZW50-150.pdf
BZW50-180RL
BZW50-180RL
Opis: TVS DIODE 180V 410V R-6