BZW50-120B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-120B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW50-120B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 120V 274V R-6
Podatkovni listi: BZW50-120B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW50-120B
Številka dela BZW50-120B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 120V 274V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49832 pcs Podatkovni list BZW50-120B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 274V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija BZW50, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer R6, Axial
Druga imena 497-12760-3
BZW50-120B-ND
BZW50120B
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 219A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 950pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1