BZW06-342BRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW06-342BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW06-342BRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 342V 706V DO15
Podatkovni listi: BZW06-342BRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW06-342BRL
Številka dela BZW06-342BRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 342V 706V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 525209 pcs Podatkovni list BZW06-342BRL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 342V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 706V
Napetost - razčlenitev (min) 380V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW06, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.7A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1MHz
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela BZW06
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW06-376B
BZW06-376B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 376V 776V DO15
Na zalogi: 454622 pcs
Prenesi: BZW06-376B.pdf
RFQ
BZW06-376 B0G
BZW06-376 B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 376V 776V DO204AC
Na zalogi: 976596 pcs
Prenesi: BZW06-376 B0G.pdf
RFQ
BZW06-342 R0G
BZW06-342 R0G
Opis: TVS DIODE 342V 706V DO204AC
Prenesi: BZW06-342 R0G.pdf
BZW06-342B R0G
BZW06-342B R0G
Prenesi: BZW06-342B R0G.pdf
Prenesi: BZW06-342 B0G.pdf
Opis: TVS DIODE 342V 706V DO15
Prenesi: BZW06-342B.pdf
BZW06-342B A0G
BZW06-342B A0G
Prenesi: BZW06-342B A0G.pdf
BZW06-376 A0G
BZW06-376 A0G
Prenesi: BZW06-376 A0G.pdf
Prenesi: BZW06-376 R0G.pdf
Prenesi: BZW06-376B A0G.pdf
BZW06-342B B0G
BZW06-342B B0G
Prenesi: BZW06-342B B0G.pdf
BZW06-342RL
BZW06-342RL
Opis: TVS DIODE 342V 706V DO15
Prenesi: BZW06-342RL.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%