BZW06-188RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW06-188RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW06-188RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 188V 388V DO15
Podatkovni listi: BZW06-188RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW06-188RL
Številka dela BZW06-188RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 188V 388V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 504824 pcs Podatkovni list BZW06-188RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 188V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 388V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-15
Serija BZW06, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 330pF @ 1MHz Številka osnovnega dela BZW06
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW06-19B A0G
BZW06-19B A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 18.8V 39.3V DO204AC
Na zalogi: 952068 pcs
Prenesi: BZW06-19B A0G.pdf
RFQ
BZW06-19B
BZW06-19B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 18.8V 39.3V DO15
Na zalogi: 158212 pcs
Prenesi: BZW06-19B.pdf
RFQ
BZW06-19 R0G
BZW06-19 R0G
Prenesi: BZW06-19 R0G.pdf
BZW06-19 B0G
BZW06-19 B0G
Prenesi: BZW06-19 B0G.pdf
BZW06-188 A0G
BZW06-188 A0G
Opis: TVS DIODE 188V 388V DO204AC
Prenesi: BZW06-188 A0G.pdf
Prenesi: BZW06-19 A0G.pdf
Prenesi: BZW06-188B A0G.pdf
BZW06-188B R0G
BZW06-188B R0G
Prenesi: BZW06-188B R0G.pdf
BZW06-19B B0G
BZW06-19B B0G
Prenesi: BZW06-19B B0G.pdf
Prenesi: BZW06-188 R0G.pdf
Prenesi: BZW06-188 B0G.pdf
Prenesi: BZW06-188B B0G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%