BZW04-5V8B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-5V8B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW04-5V8B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15
Podatkovni listi: BZW04-5V8B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW04-5V8B
Številka dela BZW04-5V8B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431609 pcs Podatkovni list BZW04-5V8B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10.5V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW04, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-12758-3
BZW04-5V8B-ND
BZW045V8B
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A
Zmogljivost @ Pogostost 1750pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela BZW04 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW04-5V8 R0G
BZW04-5V8 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO204AL
Na zalogi: 1019900 pcs
Prenesi: BZW04-5V8 R0G.pdf
RFQ
BZW04-5V8B R1G
BZW04-5V8B R1G
Na zalogi: 968803 pcs
Prenesi: BZW04-5V8B R1G.pdf
RFQ
BZW04-5V8-E3/73
BZW04-5V8-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: BZW04-5V8-E3/73.pdf
BZW04-5V8-E3/54
BZW04-5V8-E3/54
Prenesi: BZW04-5V8-E3/54.pdf
BZW04-5V8B-E3/73
BZW04-5V8B-E3/73
Prenesi: BZW04-5V8B-E3/73.pdf
BZW04-5V8 R1G
BZW04-5V8 R1G
Prenesi: BZW04-5V8 R1G.pdf
BZW04-5V8B B0G
BZW04-5V8B B0G
Prenesi: BZW04-5V8B B0G.pdf
BZW04-5V8 A0G
BZW04-5V8 A0G
Prenesi: BZW04-5V8 A0G.pdf
BZW04-5V8B-E3/54
BZW04-5V8B-E3/54
Prenesi: BZW04-5V8B-E3/54.pdf
BZW04-5V8 B0G
BZW04-5V8 B0G
Prenesi: BZW04-5V8 B0G.pdf
BZW04-5V8B A0G
BZW04-5V8B A0G
Prenesi: BZW04-5V8B A0G.pdf
BZW04-5V8B R0G
BZW04-5V8B R0G
Prenesi: BZW04-5V8B R0G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%