BZW04-5V8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-5V8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW04-5V8
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15
Podatkovni listi: BZW04-5V8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW04-5V8
Številka dela BZW04-5V8 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 10.5V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 475895 pcs Podatkovni list BZW04-5V8.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10.5V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-15
Serija BZW04, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Druga imena 497-12037-3
BZW04-5V8-ND
BZW045V8
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A Zmogljivost @ Pogostost 3500pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela BZW04 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW04-5V8-E3/54
BZW04-5V8-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO204AL
Na zalogi: 627011 pcs
Prenesi: BZW04-5V8-E3/54.pdf
RFQ
BZW04-5V8 R0G
BZW04-5V8 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)