BZW04-376BRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-376BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW04-376BRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 376V 603V DO15
Podatkovni listi: BZW04-376BRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW04-376BRL
Številka dela BZW04-376BRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 376V 603V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 469543 pcs Podatkovni list BZW04-376BRL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 376V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 603V
Napetost - razčlenitev (min) 418V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW04, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-7737-2
BZW04-376BRL-ND
BZW04376BRL
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 800mA
Zmogljivost @ Pogostost 35pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1