BZW04-299BRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-299BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW04-299BRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 299V 482V DO15
Podatkovni listi: BZW04-299BRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZW04-299BRL
Številka dela BZW04-299BRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 299V 482V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 568014 pcs Podatkovni list BZW04-299BRL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 299V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 482V
Napetost - razčlenitev (min) 332V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija BZW04, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 900mA Zmogljivost @ Pogostost 40pF @ 1MHz