BZW04-239RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW04-239RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZW04-239RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE DO15
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BZW04-239RL
Številka dela BZW04-239RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5540 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) - Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-15
Serija BZW04, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Zmogljivost @ Pogostost - Številka osnovnega dela BZW04
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZW04-239BHR1G
BZW04-239BHR1G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 239V 384V DO204AL
Na zalogi: 1264868 pcs
Prenesi: BZW04-239BHR1G.pdf
RFQ
BZW04-23B
BZW04-23B
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO15
Na zalogi: 563507 pcs
Prenesi: BZW04-23B.pdf
RFQ
BZW04-23B R0G
BZW04-23B R0G
Opis: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO204AL