BYW29-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW29-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYW29-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC
Podatkovni listi: BYW29-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYW29-200
Številka dela BYW29-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178121 pcs Podatkovni list BYW29-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 200V 8A Through Hole TO-220AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A
Capacitance @ Vr, F - Številka osnovnega dela BYW29-200
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYW29-200G
BYW29-200G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 8A TO220-2