BYW100-200RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW100-200RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYW100-200RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15
Podatkovni listi: BYW100-200RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYW100-200RL
Številka dela BYW100-200RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231800 pcs Podatkovni list BYW100-200RL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 4.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-2510-1
BYW100200RL
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-15 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F -
Številka osnovnega dela BYW100-200
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYW178-TAP
BYW178-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE AVALANCHE 800V 3A SOD64
Na zalogi: 259355 pcs
Prenesi: BYW178-TAP.pdf
RFQ
BYW100-200
BYW100-200
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15