BYV255V-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYV255V-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYV255V-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 200V 100A ISOTOP
Podatkovni listi: BYV255V-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYV255V-200
Številka dela BYV255V-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 200V 100A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3364 pcs Podatkovni list BYV255V-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 80ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-2694-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 200V 100A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100A