BYT60P-400
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT60P-400
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 400V 60A SOD93
Podatkovni listi: BYT60P-400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT60P-400
Številka dela BYT60P-400 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 400V 60A SOD93 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11295 pcs Podatkovni list BYT60P-400.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja SOD-93 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 100ns
Pakiranje Tube Paket / primer SOD-93-2
Druga imena 497-3131-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 400V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A