BTA24-600BW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA24-600BW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA24-600BW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Podatkovni listi: BTA24-600BW.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA24-600BW
Številka dela BTA24-600BW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55918 pcs Podatkovni list BTA24-600BW.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2423
497-2423-5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 75mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single